organizacja czasu| planer POWIDOKI

Październik to dla studentów okres wzmorzonej aktywności, spotkań, grafików, spraw organizacyjnych- dlatego dzisiaj przychodze do was z recenzją planera/kalendarza firmy POWIDOKI I WARSAW.

Dokładnie rok temu (w październiku) zaczęłam planować swój czas.

Kupilam wtedy w Empiku  zwyczajny kalendarz, w którym zapisywałam kolokwia, testy, deadline`y. Zaczęłam udzielać prywatnych lekcji angielskiego, więc notowałam daty i godziny spotkań. Gdy nudziłam się na zajęciach, sporządzałam w nim listy zakupów spożywczych oraz dania, które chciałam przyrządzic w najbliższych dniach. Zauważyłam, że fajnie byłoby przerzucić się na inną formę kalendarza, taką dokładniejszą.

Na daną chwile jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Jest solidny, nie zbyt cięzki, ma piękną okładkę oraz złote motywy.

 

Daty wpisujemy samodzienie, zaznaczając jaki to dzień tygodnia. Jest to o tyle korzystne, że jesli np nie planuję niedzieli, mogę omijać ten dzień w planerze, tym samym oszczędzając kartki. Na początku i na końcu autorka stworszyla miejsce na „list do siebie samej”. Jest to miejsce na opisanie np oczekiwań co do danego roku, celów, postanowień. Znajdziemy tutaj także karty dotycące finansów, gdzie możemy zapisywać na co wydajemy pieniądze, ile zarabiamy w danym dniu itp.

Najbardziej jednak cieszę się z cytatów, które umieszczone są na każdej stronie. Warto zaznaczyć, ze są to cytaty polskich poetów i myślicieli. Cena tego planeru to 100 zł , ale uważam ze jest on warty swojej ceny.2 thoughts on “organizacja czasu| planer POWIDOKI”

  • Jako jedną z zalet podajesz to, że posiadacz planeru ma pewnego rodzaju dowolność i może zaplanować wybrane dni. Zastanawiam się nad przygotowaniem takiego kalenadarza w stylu diy. 100 zł to jednak dość sporo, a przy tym brakuje mi tu miejsca na coś mojego (lubie się kreatywnie wyżywać na kartkach papieru) . Na pewno podpatrzę pomysł z cytatami! Jest genialny! Niby nic nowego, a jednak taka moc. Nie dla mnie jednak myśliciele i poeci, za to znajdzie się miejsce na słowa ukochanej babci. ❤
    Aha, bym zapomniała xd śliczne paznokcie, może w następnym poście polecisz jakiś lakier, styl zdobienia lub zwrócisz uwagę na obecne trendy w świecie paznokci? Czekam na kolejny post i życzę powodzenia z blogiem – betonowemyśli89

    • Ado, myślę ze pomysł zrobienia takiego kalendarza jest śwetny. Przyznam, że sama o tym myślałam (gdy zobaczyłam cenę ;)). Wymaga to na pewno kilku godzin pracy ale mozesz tam zamieścic cytaty, które najbardziej do Ciebie przemawiają i najbardziej Cię motywują <3 Co do paznokci, nie czuję się na tyle pewnie w temacie paznokci, ale może w przyszłosci zaieszczę taki post 🙂
      pozdrawiam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *